Inbudo.plForum Budowlane

Kategorie

Popularne tematy

Najlepsi użytkownicy

Zobacz pełen ranking

Poznajmy się - przyjazny portal budowlany

Myślę, że to forum w niedługim czasie zyska na popularności, w związku z czym fajnie by było, gdybyśmy zaczęli się nawzajem poznawać już teraz. Proponuję w tym dziale przedstawiać się i pisać kilka słów o sobie oraz o pobudkach, dla których odwiedziło się ten serwis.
Dla porządku, wystąpię jako pierwszy :)
Mam na imię Maciek, zamieszkuję okoli...

Jak oszczędzić wodę w mieszkaniu?

Warto oszczędzać nie tylko energię, ale też wodę. Pamiętaj o:
- żeby nie myć naczyń pod bieżącą wodę. W jednej komorze mieć wodę z płytnem, w drugiej spłukiwać pod małym strumieniem bieżącej wody.
- Sprawdź czy wszystkie krany są szczelne i naprawne kapiące krany.
- Nie spłukuj zbędnie toalety - np. nie wrzucaj do niej chusteczek, które przec...

Strony dla majsterkowiczów

Szukam ciekawych stron/blogów z informacjami i ciekawymi projektami dla początkujących majsterkowiczów. Z góry dzięki za linki.

Jak zagospodarować warsztat?

Mam mały przydomowy warsztat w jednym z piwnicznych pomieszczeń. Zastanawiam się jak mogę go urządzić, by był maksymalnie funkcjonalny. Dodam, że w pomieszczeniu zimą jest sporo wilgoci, co negatywnie wpływa na urządzenia i przedmioty metalowe.

Domy z bali - opinie

Chciałbym poznać wasze opinie na temat domów z drewna,a dokładnie z bali. Czy różnią się one czymkolwiek od tradycyjnych domów? Może ktoś w takim mieszka i chciałby podzielić się opinią.

Monitoring domowy

Witam, czy ktoś zakładał w domu kamerkę i system monitoringu? Zastanawiam się czy takie rozwiązanie jest drogie i czy faktycznie poprawia bezpieczeństwo posesji?

Wzmacnianie ciągu kominowego dla kominka

Witam, mam poradę dla wszystkich, którzy mają problem z ciągiem w kominie z kominka. Najprostszym rozwiązaniem jest turbowent czyli nasada kominowa, która wytwarza w kominie dodatkowe ciśnienie i poprawia ciąg. Ostatecznie można sięgnąć także po wentylator dachowy, ale ogólnie polecam spróbować z turbowentem.

5 Targi Budowlane Silesia Building Expo

Pod koniec lutego w w Sosnowcu odbyły się targi pod hasłem Silesia Building Expo.

Kto nie był, niech żałuję, przedstawionych zostało wiele nowych koncepcji, stosika tętniły życiem i pomysłami, a sami handlowcy przechodzili samych siebie z pomysłami na przyciąganie uwagi.

Zarówno fachowcy, jak i osoby prywatne zapewne wiele wyniosły z tego ...

1 2 Następna

Inbudo.pl to nie tylko portal budowlany, to platforma internetowa kojarząca firmy budowlane, wykonawców, markety budowlane sklepy i hurtownie budowlane z ich klientami. Całe budownictwo w jednym miejscu. Znajdziesz tutaj zlecenia budowlane – jeśli szukasz solidnego fachowca, zapytania ofertowe – gdy chcesz kupić tanie materiały budowlane i wykończeniowe. Usługi budowlane dodać może fachowiec lub firma budowlana. Ponadto udostępniamy sklep budowlany, cennik budowlany, materiały budowlane i wykończeniowe, katalog firm budowlanych, kosztorys budowy domu, oraz cennik usług budowlanych

Jeśli interesuje Cię budowa domu, remonty, koszt budowy domu, prawo budowlane, architektura, wnętrza, projekty domów czy wykończenia wnętrz - sprawdź nasze forum budowlane, gdzie znajdziesz fachowe porady budowlane. Doświadczeni architekci zaprojektują nowoczesne domy czy piękny ogród tworząc oryginalne projekty ogrodów. Dowiesz się jak zaprojektować dom energooszczędny, ile kosztuje budowa domu jak zbudować domy z drewna, domy kanadyjskie, domy szkieletowe czy dom pasywny. Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz, chcesz poznać piękne wnętrza domów, pomoże Ci projektant wnętrz. Możesz idealne zagospodarować poddasze tworząc wymarzony projekt domu, a Twoja kuchnia, łazienka i sypialnia będą to zupełnie inne wnętrza. Nietypowe zlecenia remontowe, prace wysokościowe czy roboty budowlane znajdą tu wykonawców.’ To jak - planujesz remont mieszkania czy budujemy dom?

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.