Inbudo.plForum Budowlane

Kategorie

Popularne tematy

Najlepsi użytkownicy

Zobacz pełen ranking
jorus

jorus

17 marca 2013, 11:16 8.00

Odpowiedz

4 oceń pytanie

Styropian na suficie i oświetlenie

Witam. Mam taki pomysł, a właściwie to życzenie dziecka, że w pokoju na suficie zlikwiduję oświetlenie na środku pokoju-wiadomo tradycyjnie tak jest. Zamiast tego byłby owal wycięty ze steropianu i w nim umieszczone oświetlenie. I tu już zaczynają się ,,schody'' bo od pomysłu do wykonanai trzeba parę rzeczy przemyśleć jak zrobić. Na pewno muszą to być ledówki-nie nagrzewają się. Problem w tym jaki najlepiej styropian zastosować i jak go zamontować na suficie żeby nie spadł. Jakoś trzeba go wykończyć bo dziecko chce w kolorze fioletowym . Czy ktoś ma jakiś pomysł na to?

Odpowiedzi: 2

annn123 annn123 2013-04-01 22:04:57
oceń
0% 0%

normalnie - podwieszany sufit - porządny i bezpieczny moim zdaniem. koszt może większy ale efekt fajny i na dlugo pozdrawiam

Zgłoś naruszenie


jorus jorus 2013-03-29 14:14:51
oceń
0% 0%

styropian to była taka pierwsza myśl tym bardziej, ze na ścianie mają być napisy wycięte własnie ze styropianu-a właściwie z czegoś co jest do niego podobne. To wcale nie musi być styropian po prostu uznałam, że najłatwiej chyba byłoby z niego wyciąć co trzeba, zwłaszcza jak chce się to samemu zrobić. Jeśli ktoś ma inny pomysł to niech się podzieli.

Zgłoś naruszenie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.