Inbudo.plForum Budowlane

Kategorie

Popularne tematy

Najlepsi użytkownicy

Zobacz pełen ranking

Wanna czy prysznic?

Pytanie z cyklu: jajko czy kura? :)
Zastanawiam się, czym kierujecie się przy aranżacji wnętrz, w tym łazienki. Cenicie sobie wygodę i komfort wylegiwania się w wannie, czy też szybkość i ekonomię prysznica?
A może łączycie to w jedno urządzenie bądź też macie dwa, autonomicznie działające?

Jesli market budowlany, to jaki?

Warto rozpocząć dyskusję na temat miejsc, w których warto zaopatrywać się w artykuły budowlane. Czym się kierować? Na co uważać? Zapraszam do rozwijania tematu.

Siding- tak czy nie?

Popularny w Kanadzie i niektórych stanach w USA. W Polsce od wielu lat obecny w różnych domostwach, traktowany skrajnie różnie.
Według Was jest to sposób na uatrakcyjnienie domu, ułatwienie zachowania w czystości elewacji czy też plastikowy kicz?

Tapeta czy malowane ściany?

Sam zastanawiam się nad remontem salonu i sypialni, ale myśle, że ankieta ogólnie może służyć dyskusji nad zaletami i wadami poszczególnych rozwiązań. Zapraszam do wypowiadania się

Ogród- jaki ma być?

Wyobrażenia na temat ogrodów potrafią być skrajnie różne. To, jak wyglądać będą przestrzenie na około domu czy też w ogródku mieszkaniowym zależne jest nie tylko od wyobrażeń ale i od możliwości właścicieli- przede wszystkim czasowych, chociaż oczywiście finansowych również.
Jak Wy widzicie swoje ogródki?

Jaki klej do drewnianej podłogi?

Poszukuję szybkiej odpowiedzi na temat dotyczący odpowiedniego kleju do drewnianej podłogi. Naprawdę zależy mi na czasie, jako że robota leży i czeka, najlepiej byłoby jutro od rano już zacząć.

Dom parterowy vs. wielokondygnacyjny

Temat rzeka,
jedni wolą budownictwo parterowe, niskie, innym zaś pasują wysokie molochy. Chciałbym rozpocząć dyskusję, gdzie każdy chętny przedstawi swoje zdanie na ten temat.

1 2 3 4 Następna

Inbudo.pl to nie tylko portal budowlany, to platforma internetowa kojarząca firmy budowlane, wykonawców, markety budowlane sklepy i hurtownie budowlane z ich klientami. Całe budownictwo w jednym miejscu. Znajdziesz tutaj zlecenia budowlane – jeśli szukasz solidnego fachowca, zapytania ofertowe – gdy chcesz kupić tanie materiały budowlane i wykończeniowe. Usługi budowlane dodać może fachowiec lub firma budowlana. Ponadto udostępniamy sklep budowlany, cennik budowlany, materiały budowlane i wykończeniowe, katalog firm budowlanych, kosztorys budowy domu, oraz cennik usług budowlanych

Jeśli interesuje Cię budowa domu, remonty, koszt budowy domu, prawo budowlane, architektura, wnętrza, projekty domów czy wykończenia wnętrz - sprawdź nasze forum budowlane, gdzie znajdziesz fachowe porady budowlane. Doświadczeni architekci zaprojektują nowoczesne domy czy piękny ogród tworząc oryginalne projekty ogrodów. Dowiesz się jak zaprojektować dom energooszczędny, ile kosztuje budowa domu jak zbudować domy z drewna, domy kanadyjskie, domy szkieletowe czy dom pasywny. Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz, chcesz poznać piękne wnętrza domów, pomoże Ci projektant wnętrz. Możesz idealne zagospodarować poddasze tworząc wymarzony projekt domu, a Twoja kuchnia, łazienka i sypialnia będą to zupełnie inne wnętrza. Nietypowe zlecenia remontowe, prace wysokościowe czy roboty budowlane znajdą tu wykonawców.’ To jak - planujesz remont mieszkania czy budujemy dom?

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.