Inbudo.plForum Budowlane

Kategorie

Popularne tematy

Najlepsi użytkownicy

Zobacz pełen ranking

Jaka jest wasza opinia o MdM?

Na www.mieszkanie-dla-mlodych.pl wyczytałam, że program startuje dopiero w styczniu. Co o nim myślicie? Są jakieś inne alternatywy?

Pozwolenie na budowę

co obecnie trzeba dołączyć do wniosku o pozowlenie na budowę? tak w skrócie?

Problemy z remontem zabytkowego domu

Planujemy kupić zabytkowy dom w centrum miasta. Kusi nas niska cena i dobra lokalizacja, ale podobno wielkie problemy są z remontem takiego obiektu. Ktoś wie coś więcej na ten temat? Dodam, że dom wybudowano w 1867 roku i wymaga remontu.

Dom ze styropianu ekologiczny? czy energooszczędny?

Witam serdecznie,

Mam zamiar w niedługim czasie rozpocząć budowę domu ... ze styropianu. Niestety ta technologia w naszym kraju jest jeszcze "w powijakach". Oczywiście będę się starała o dofinansowanie dla domów ekologicznych. W założeniach dofinansowania jest określone, że mają być to domy energooszczędne. Nasuwają się dwa pytania: czy domy ...

Działka rolna z warunkami zabudowy - Kupować?

Rozglądam się za kupnem działki, nawet wybrałam jedną, tylko że jest jeden problem. Jest to działka rolna z warunkami zabudowy, uzbrojona i znajdują się przy działce woda i prąd. Proszę powiedzcie istnieje taka możliwość, że bez odralniania będę mogłana takiej działce wybudować dom? Czy są tu jakieś haczyki .Oczywiście taka działka jest tańsza,...

Zwrot podatku osobom fizycznym

Orientujecie się może jak wygląda sprawa związana ze zwrotem podatku z materiałów budowlanych niektórych zakupów osobom fizycznym?
Podaje się to w rozliczeniu rocznym, czy osobno należy składać deklarację?
Na jakiej w ogóle zasadzie to funkcjonuje?

Preferencyjne kredyty

Słyszeliście coś na temat kredytów, dzięki którym łatwiej jest zaciągnąć większą kwotę na rzecz chęci zastosowania systemów energooszczędnych w domu?
Chodzi zarówno o solary, jak i wewnętrzne systemy, między innymi związane z ogrzewaniem.

jak załatwić przyłącza energetyczne

Kolega ma działkę położoną koło mojej. Na razie nie planuje tam nic budować ze względu na możliwości finansowe. Korzystając z tego, że ja do swojego domu podłączam media, w tym elektryczność chciałby złożyć wniosek o to samo do swojej działki. Pytanie tylko czy bez projektu domu może to zrobić? W Internecie informacje są niejasne, zaś obsługa w ...

Kredyt mniejszy niż 80%

Przeliczyłem trochę siły na zamiary i okazało się, że do dokończenia inwestycji zabrakło mi około 100 tysięcy, co stanowi w zasadzie niewielką część całej kwoty. W związku z tym mam pytanie dotyczące kredytów, czy hipoteczny można adostać w wysokości mniejszej niż standardowe- 80- 100%?

1 2 Następna

Inbudo.pl to nie tylko portal budowlany, to platforma internetowa kojarząca firmy budowlane, wykonawców, markety budowlane sklepy i hurtownie budowlane z ich klientami. Całe budownictwo w jednym miejscu. Znajdziesz tutaj zlecenia budowlane – jeśli szukasz solidnego fachowca, zapytania ofertowe – gdy chcesz kupić tanie materiały budowlane i wykończeniowe. Usługi budowlane dodać może fachowiec lub firma budowlana. Ponadto udostępniamy sklep budowlany, cennik budowlany, materiały budowlane i wykończeniowe, katalog firm budowlanych, kosztorys budowy domu, oraz cennik usług budowlanych

Jeśli interesuje Cię budowa domu, remonty, koszt budowy domu, prawo budowlane, architektura, wnętrza, projekty domów czy wykończenia wnętrz - sprawdź nasze forum budowlane, gdzie znajdziesz fachowe porady budowlane. Doświadczeni architekci zaprojektują nowoczesne domy czy piękny ogród tworząc oryginalne projekty ogrodów. Dowiesz się jak zaprojektować dom energooszczędny, ile kosztuje budowa domu jak zbudować domy z drewna, domy kanadyjskie, domy szkieletowe czy dom pasywny. Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz, chcesz poznać piękne wnętrza domów, pomoże Ci projektant wnętrz. Możesz idealne zagospodarować poddasze tworząc wymarzony projekt domu, a Twoja kuchnia, łazienka i sypialnia będą to zupełnie inne wnętrza. Nietypowe zlecenia remontowe, prace wysokościowe czy roboty budowlane znajdą tu wykonawców.’ To jak - planujesz remont mieszkania czy budujemy dom?

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.