Inbudo.plForum Budowlane

Kategorie

Popularne tematy

Najlepsi użytkownicy

Zobacz pełen ranking

Do fachowców - tynk akrylowy czy silikonowy?

Planuję położyć tynk cienkowarstwowy na ocieplenie domu. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie i mógłby mi polecić co warto wybrać - tynk akrylowy czy silikonowy. Czy jest między nimi jakaś duża różnica? Który łatwiej się nakłada?

Niewielka łazienka, ukryta instalacja

Niewielkie powierzchnie zmuszają niekiedy do dużych poświęceń, kosztem wolnej przestrzeni traci się niekiedy na funkcjonalności pomieszczeń. W blokach mieszkalnych głównym problemem są łazienki. Sposobem na to jest ukryta instalacja, gdzie? Tworząc system podtynkowy. Ukryć można zarówno dysze natryskowe, baterie łazienkowe, jak i elementy uzupeł...

Tynki mozaikowe, jakie wybrać?

Ostatnio wybrawszy się do sklepu miałem zamiar nabyć tynki mozaikowe, jednakże po przyjrzeniu się kilku wersjom zorientowałem się, że tak naprawdę nie wiem czego chcę.
Są różne faktury i sposoby aplikacji, macie jakieś doświadczenia?

Najlepszy tynk- marmolit

Zastanawiając się czym najlepiej otynkować dom warto zwrócić uwagę na niedoceniany na polskim rynku marmolit. Ma ciekawą fakturę, wybór wśród szerokiego wachlarza kolorów i wzorów, jak również jest niezwykle odporny na mróz, wilgoć, deszcz i słońce, nie odbarwiając się i nie niszcząc jak klasyczne tynki.
Są dodatkowo odporne na uszkodzenia i w...

Inbudo.pl to nie tylko portal budowlany, to platforma internetowa kojarząca firmy budowlane, wykonawców, markety budowlane sklepy i hurtownie budowlane z ich klientami. Całe budownictwo w jednym miejscu. Znajdziesz tutaj zlecenia budowlane – jeśli szukasz solidnego fachowca, zapytania ofertowe – gdy chcesz kupić tanie materiały budowlane i wykończeniowe. Usługi budowlane dodać może fachowiec lub firma budowlana. Ponadto udostępniamy sklep budowlany, cennik budowlany, materiały budowlane i wykończeniowe, katalog firm budowlanych, kosztorys budowy domu, oraz cennik usług budowlanych

Jeśli interesuje Cię budowa domu, remonty, koszt budowy domu, prawo budowlane, architektura, wnętrza, projekty domów czy wykończenia wnętrz - sprawdź nasze forum budowlane, gdzie znajdziesz fachowe porady budowlane. Doświadczeni architekci zaprojektują nowoczesne domy czy piękny ogród tworząc oryginalne projekty ogrodów. Dowiesz się jak zaprojektować dom energooszczędny, ile kosztuje budowa domu jak zbudować domy z drewna, domy kanadyjskie, domy szkieletowe czy dom pasywny. Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz, chcesz poznać piękne wnętrza domów, pomoże Ci projektant wnętrz. Możesz idealne zagospodarować poddasze tworząc wymarzony projekt domu, a Twoja kuchnia, łazienka i sypialnia będą to zupełnie inne wnętrza. Nietypowe zlecenia remontowe, prace wysokościowe czy roboty budowlane znajdą tu wykonawców.’ To jak - planujesz remont mieszkania czy budujemy dom?

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.