Inbudo.plForum Budowlane

Kategorie

Popularne tematy

Najlepsi użytkownicy

Zobacz pełen ranking

Dobrze ocieplony dach gwarancją ciepła w domu

Przez dach, podobnie jak głowę ucieka najwięcej ciepła, dlatego też zadbanie o jego szczelność jest szczególnie ważne.
Zależnie od tego czy planowane jest zrobienie strychu użytkowego czy jedynie poddasza trzeba ocieplać połać dachową, lub jedynie strop. Do wykonania ocieplenia stosować należy wełnę mineralną lub twardy styropian.
W przypadk...

Ja odpowiednio zabezpieczyć poddasze

Budując poddasze użytkowe należy szczególnie uważnie zadbać o szczelność i utrzymywanie temperatury jak i dobry przepływ powietrza, żeby na ścianach czy suficie nie pojawił się między innymi grzyb.
W jaki sposób zrobić to tak, żeby było naprawdę solidnie wykonane?

Dach - z czego powinien być zrobiony?

Trzy podstawowe elementy domu- fundamenty, ściany i dach. Z czego według Was powinien być zrobiony ten ostatni? Estetyka, funkcjonalność, czy cena, co według Was gra pierwsze skrzypce?

Wykończenie komina systemowego

Przy jednej budowie pracują obecnie dwie ekipy. Zaczęła się zima, więc spieszy mi się z zamknięciem tematu, szczególnie że niewiele brakuje. Mam w domu kominek systemowy i wątpliwości co do tego, jak należy zakończyć jego budowę.
Moje pytania:
1. Jak (i czy w ogóle, bo słyszałem inną wersję) obmurować kominek?
2. Jakiej cegły z "wierzchniej"...

Usługi budowlane w zakresie dachów/ poddaszy

nasz dach mocno potrzebuje remontu. Przeżył już nie jedno i zgodnie, całą rodziną obstajemy przy tym, żeby w końcu się nim zająć. Przy okazji chciałbym zainwestować trochę grosza i z nieużytecznego nikomu strychu zrobić funkcjonalne poddasze. podobnie jak inne domy jednorodzinne z lat 70 nasz \"strych\" jest bardzo wysoki, problem w tym że niest...

Inbudo.pl to nie tylko portal budowlany, to platforma internetowa kojarząca firmy budowlane, wykonawców, markety budowlane sklepy i hurtownie budowlane z ich klientami. Całe budownictwo w jednym miejscu. Znajdziesz tutaj zlecenia budowlane – jeśli szukasz solidnego fachowca, zapytania ofertowe – gdy chcesz kupić tanie materiały budowlane i wykończeniowe. Usługi budowlane dodać może fachowiec lub firma budowlana. Ponadto udostępniamy sklep budowlany, cennik budowlany, materiały budowlane i wykończeniowe, katalog firm budowlanych, kosztorys budowy domu, oraz cennik usług budowlanych

Jeśli interesuje Cię budowa domu, remonty, koszt budowy domu, prawo budowlane, architektura, wnętrza, projekty domów czy wykończenia wnętrz - sprawdź nasze forum budowlane, gdzie znajdziesz fachowe porady budowlane. Doświadczeni architekci zaprojektują nowoczesne domy czy piękny ogród tworząc oryginalne projekty ogrodów. Dowiesz się jak zaprojektować dom energooszczędny, ile kosztuje budowa domu jak zbudować domy z drewna, domy kanadyjskie, domy szkieletowe czy dom pasywny. Jeśli interesuje Cię projektowanie wnętrz, chcesz poznać piękne wnętrza domów, pomoże Ci projektant wnętrz. Możesz idealne zagospodarować poddasze tworząc wymarzony projekt domu, a Twoja kuchnia, łazienka i sypialnia będą to zupełnie inne wnętrza. Nietypowe zlecenia remontowe, prace wysokościowe czy roboty budowlane znajdą tu wykonawców.’ To jak - planujesz remont mieszkania czy budujemy dom?

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej.